WAŻNE! Od 04.11.2019 nowy system zamawiania posiłków


 

Od 04.11.2019 wprowadzamy nowy system zamawiania posiłków „zamowposilek.pl”. Od teraz nie będzie możliwe zamawianie oraz opłacanie obiadów w inny sposób jak przy użyciu aplikacji zamowposilek.pl. Wszystkie inne opłaty (poza obiadami) proszę wpłacać tak jak do tej pory. Rejestracja jest już uruchomiona. Aby się zarejestrować prosimy kliknąć w poniższy link: 

 

https://bit.ly/2PinlOJ

 

lub skopiować powyższy link w całości do przeglądarki internetowej. Zalecamy korzystanie z przeglądarki Chrome lub Safari. Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki, aby otworzyć):

 

jak się zarejestrować:

https://www.youtube.com/watch?v=mVUF8pUVsQM

 

jak płacić i zamawiać posiłki: 

https://www.youtube.com/watch?v=d-c0r6f06Po&t=168s

 

Nowy system działa na zasadzie przedpłat, to znaczy, aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki a potem złożyć zamówienie. W pierwszym tygodniu od rejestracji, aby dać czas na oswojenie się z aplikacją www.zamowposilek.pl przyznajemy debet w wysokości 40 zł, a więc możliwość zamawiania bez konieczności dokonania wpłaty, środki wykorzystane z debetu należy później spłacić.

 

Państwa dotychczasowe wpłaty za obiady zostaną rozliczone na początku listopada. Ewentualne nadpłaty zostaną dodane do salda w aplikacji zamowposilek.pl.   

 

Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony.

  Jak to zrobić:

  • w telefonie z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne)  należy wejść w „Sklep Play” (Google Play), w telefonie firmy iPhone należy wejść w sklep „App Store”. 

  • następnie wyszukać „zamowposilek.pl” z ikonką  

  • kliknąć „zainstaluj” i „otwórz”

  • pozostaje już tylko zalogowanie się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu


 

Zamówienie lub odwołanie posiłków można złożyć w aplikacji zawsze w tym samym dniu do godziny 8:00. Informację na temat cen wybranych posiłków i zestawów, oraz kosztów wyżywienia na wybrany okres znajdą Państwo po zalogowaniu w aplikacji. 

 

W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta aplikacji bok@zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę "Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

 

<< paź 2021 >>
PWŚCPSN
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
    No events