Grupa 4-5-latki


Andrzejki

Jak co roku w naszej grupie hucznie obchodziliśmy tradycyjne święto jakim są Andrzejki. Co prawda nie laliśmy wosku, ale za to dowiedzieliśmy kim z zawodu będziemy w przyszłości i na co musimy uważać w najbliższym czasie. Przy pomocy wróżb z butów odkryliśmy również, kto pierwszy znajdzie prezent pod choinką- Nelko gratulujemy 🙂 Były tańce i zabawy ruchowe, a wszystko to okraszone dawką wiedzy na temat tradycji obchodzenia Andrzejek. Dziękujemy mamie Michała za upieczenie dla nas babeczek:) Zapraszam do galerii...

https://drive.google.com/drive/folders/1uYAm9nLHTjprEDaEjOU3d8fUqnEMORQN?usp=sharing

andrzejki 4-5latki


Dzień Pluszowego Misia

Ulubione święto wszystkich przedszkolaków już za nami. W tym dniu dzieci mogły przynieść swojego ukochanego pluszaka, z którym wspólnie uczyliśmy się misowego wierszyka oraz wykonaliśmy masażyk relaksacyjny. Należy jeszcze wspomnieć o odbytym konkursie Misiometr, w którym uzyskaliśmy ponad 30 metromisów, tym samym uzyskując pierwsze miejsce. W kolejnym konkursie na "Najbardziej misiową grupę w przedszkolu" zajęliśmy natomiast 2 miejsce uzyskują liczbę 88 misiaków. Klasa zero wygrała tę konkurencję z liczba 89:) Serdecznie im gratulujemy. Zapraszam do galerii... https://drive.google.com/open?id=11A8RbxnnE-pp2bN7N-Rt-_buv5GkbiD8

miś


Stary niedźwiedź mocno śpi... Tak brzmią słowa znanej piosenki, która towarzyszyła nam podczas zdobywania informacji na temat przygotowywania się niedźwiedzi do zimowego snu. Zapraszam Państwa do galerii aby oglądnąć nasze zdrowe misiowe kanapeczki. Samodzielne smarowanie chleba dżemem oraz dekorowanie ich owocami na wzór Niedźwiadka, to "wisi